Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Aklınıza gelen tüm sorular için bize ulaşabilirsiniz.


Ürün Sertifikaları
Üreticilerimiz üyeleri, bireysel performansı tespit etmek ve devam eden dayanıklılığı sağlamak için ürünlerini kapsamlı bir şekilde test etmektedir. Ürünlerin test edilebileceği birçok standart vardır - ancak en prestijli ve en sıradan olanı şöyledir:

Avrupa Standardı - EN12600 - Güvenlik - Etkiye karşı direnç
Avrupa Standardı - EN356 - Güvenlik - Binadaki Camlar - Güvenlik Camları
Uluslararası Standart - ISO16933 - Bina camı - Patlamaya karşı korumalı güvenlik camı - Arenada hava-patlama yüklemesi için test ve sınıflandırma

CFD, bu performans ve sertifikasyon düzeyini karşılayan ürünlerin özelliklerini, ithalatını ve kullanımını desteklemektedir.

Şirket Sertifikaları
Yukarıdaki ürün belgelerine ek olarak, tüm CFD üyeleri ayrıca iç işletim prosedürlerinde en iyi uygulamayı sağlamak için sertifikasyon elde etmeye çalışmaktadırlar. Sertifikayı şu şekilde elde ettiler:

ISO 9001 - Kalite Yönetim Sistemleri
ISO 14001 - Çevre Yönetim Standartları

Hem organizasyonun hem de ürünlerin belgelenmesi, en iyi uygulamanın yapılmasına yardımcı olur ve bu ürünler sürekli olarak belirtilen performansı sağlar.

Ayrıca, Dünyadaki tüm Cam Filmi üreticileri , Amerikan İnşaat Malzemelerinin Test ve Onay yetkisine sahip olan NFRC (National Fenestration Rating Council) tarafından Bina Cam Filmi ürünlerine Sertifika almaktadır. Bu sertifikasyon, Kaliteli Ürünler sunan firmaların Ürün Segmentinde yer alan Cam filmlerinin, sizlere vereceği Teknik Değerlerin doğruluğunu ortaya koyan ve aynı zamanda Yaşam Alanınızda kullanacağınız Cam Filmlerinin Yangın, Güvenlik, Ömür vb açısından GÜVENİLİR olduğunu göstermesi açısından bir GARANTİ olduğu anlamını taşımaktadır.